O firmie

Zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami zajmujemy się od 2004 r. Działamy na rynku warszawskim oraz bliskiej okolicy Warszawy. Zatrudniamy  licencjonowanych zarządców nieruchomości. Współpracujemy z kancelarią prawną, inspektorami nadzoru budowlanego oraz sprawdzonymi firmami świadczącymi usługi remontowo budowlane i konserwacyjne.

Oferujemy naszą wiedzę, doświadczenie i całkowite zaangażowanie. Zapewniamy najwyższej jakości usługi poprzez profesjonalną kadrę  zorganizowaną w cztery główne zespoły: Administrację, Księgowość, Kancelarię Prawną oraz Dział Techniczno-Konserwacyjny. Prowadzimy doradztwo w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Od momentu założenia spółki zdobyliśmy doświadczenie w pozyskiwaniu dodatkowych źródeł finansowania dla budynków Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych.

Wykonaliśmy cały szereg remontów z udziałem środków przyznawanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego w postaci premii termomodernizacyjnej oraz premii remontowej, które pomniejszyły koszty i udział środków własnych naszych klientów.

Efektywne zarządzanie nieruchomściami© 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone dla BMS Nieruchomości Sp. z o.o.

Stronę zaprojektowało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies